Programok – 2022

Programok napi bontásban*

Augusztus 25., csütörtök

07:00 - 08:00 Dankó Zsuzsanna: Meridiántorna Népi gyógyászat tere – szabadtér

08:00 - 12:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

09:00 - 13:00 Életmód váltó coaching – folyamatos program, 1 órás időkeretekben Közösségi udvar – előadó tér

09:00 - 19:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Gyúrmólda Piactér

09:00 - 10:30 Landing games / Megérkezést segítő energetizáló gyakorlatok SEEEN-pad

09:00 - 16:00 Szőke Karola: Hawaii lomilomi masszázs - folyamatos program a Közösségi udvar előadóterének közelében Közösségi udvar – előadó tér

09:30 - 10:00 Vígvári Bea: Közös reggeli hangolódással Népi gyógyászat tere – szabadtér

10:00 - 12:00 Pékműhely workshop Népi gyógyászat tere – szabadtér

10:00 - 11:30 Programindító: mi a szerepe a Gyüttment Találkozónak a ökológiai rendszerváltás folyamatában? (kerekasztal beszélgetés a Mindenegyüttmegy Egyesülettel és az udvargazdákkal) Megyszínpad

10:00 - 12:00 Vígvári János: A közösségek fejlődési folyamatai Népi gyógyászat tere – színpad

11:00 - 12:30 Bemutatkozik a MAPER: Találkozó Gazdálkodók tere

11:00 - 12:30 Takács Martin: Nagyapám Háza, mester-inas képzés Építő tér

11:00 - 12:30 Why am I here? Introduction of the WE-SEEEN project SEEEN-pad

12:00 - 13:30 A fenntarthatóságon túl - a regeneratív fejlődés gazdasági vonatkozásai (Profilantrop Egyesület) Megyszínpad

12:00 - 13:30 Szeleczki Ferenc: Bemutatkozik az Együttműködő Társadalom Szövetség Nyílt tér

14:00 - 16:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

15:00 - 16:30 Baji Béla: Ökológiai kapcsolódások Gazdálkodók tere

15:00 - 16:30 Edit Jagodits: Butterfly Village Game / Pillangófalva játék SEEEN-pad

15:00 - 16:30 Építők udvar nyitás: Szalmabála fal építése - Révész Gabriella Építő tér

15:00 - 16:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia ékszer készítés az újrahasznosítás jegyében Piactér

15:00 - 17:00 Luzsányi Kornélia: Tinktúrák - tudásmegosztás, beszélgetés Piactér

15:00 - 19:00 Vörös Réka studio: Szitaworkshop Piactér

15:30 - 17:00 Valóságmanufaktúra és Válóczi Balázs: permakultúra Gyerekeknek Zengő Pagony

16:00 - 17:30 Közösségi udvar nyitó előadás - a MI-ben RENDBEN lenni Megyszínpad

16:00 - 17:30 Stumpf-Bíró Balázs: Minden fontosabb annál, ami mindennél fontosabb - élet egy átalakuló világban Nyílt tér

16:00 - 17:30 Vígvári Bea: Zene a közösségben, közösség a zenében Népi gyógyászat tere – színpad

17:00 - 18:30 Boca Ildikó - Vesszőből font szappantartó készítése Zengő Pagony

17:00 - 19:00 Csengey András: Őszinte személyes kapcsolódás (műhely) Közösségi udvar – műhely tér

17:00 - 18:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia tanoda Piactér

17:00 - 18:30 Józsa Fruzsina: Teremtsünk otthont állatainknak a környezetből! Építő tér

17:00 - 18:30 Matthew Haynes: Az úttörő biogazdálkodás Gazdálkodók tere

17:00 - 18:30 Nyeboszlin Paulina: Női beavatási rítusok ma Zengő Pagony

17:00 - 19:00 Szép Éva: Utazás a TAU CETI III-ra – önismeret és közösség ismeret 3 felvonásban (műhely)* Közösségi udvar – előadó tér

17:00 - 18:30 Zsuzsa Mester and Attila Mester: How to catalise change in your ecosystem? SEEEN-pad

17:30 - 18:15 Szabó Emma: Meditáció Piactér

18:00 - 19:30 Beszéljünk erdeink védelméről! - kerekasztal beszélgetés szakértőkkel Megyszínpad

18:00 - 19:30 Géczy Margit: Magfalva bemutatása Népi gyógyászat tere – színpad

18:00 - 19:30 Mesemondás Nagy Magdolnával Nyílt tér

18:30 - 19:30 Fehérvári Ildikó: Stressz és blokkoldó jóga Piactér

19:00 - 20:30 Méta kicsiknek és nagyoknak Zengő Pagony

20:00 - 21:00 Heinczinger Mika (a Misztrál zenekar alapítója) Megyszínpad

21:00 - 22:30 Gáska zenekar - Táncház Megyszínpad

21:00 - 22:30 Törzsek Tüze Megyszínpad

Augusztus 26., péntek

09:00 - 13:00 Életmód váltó coaching – folyamatos program, 1 órás időkeretekben Közösségi udvar – előadó tér

06:30 - 06:50 Horváth-Szováti György: vallásfüggetlen meditáció Piactér

07:00 - 08:00 Dankó Zsuzsanna: Meridiántorna Népi gyógyászat tere – szabadtér

07:00 - 07:20 Horváth-Szováti György: derékspecifikus jóga Piactér

08:00 - 12:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

08:00 - 08:45 Szabó Emma: Lelkünk tànca (mozgás meditálás) Piactér

08:30 - 09:00 Kléh-Reinle István: Bodywork bemelegítés (műhely)* Közösségi udvar – műhely tér

08:30 - 09:30 Szalay Tekla: Női jóga Zengő Pagony

09:00 - 10:30 Arina Matvejeva (Latvia) Get to know the Community Building method by Scott Peck SEEEN-pad

09:00 - 10:00 Fehérvári Ildikó: Jóga mereveknek, kötött izomzatúaknak Piactér

09:00 - 19:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Gyúrmólda Piactér

09:00 - 10:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia tanoda Piactér

09:00 - 10:30 Józsa Fruzsina: Méhkas-készítés helyben fellelt anyagból Építő tér

09:00 - 10:00 Kléh-Reinle István: "Rapid randi" kifejezetten idézőjelben (műhely)* Közösségi udvar – műhely tér

09:00 - 10:30 Lőrinczi István: Permakultúra balkonon, közösségépítés városban Gazdálkodók tere

09:00 - 16:00 Szőke Karola: Hawaii lomilomi masszázs - folyamatos program a Közösségi udvar előadóterének közelében Közösségi udvar – előadó tér

09:00 - 10:30 Vágvölgyi Gusztáv - Pabló és Tóth Miklós: Reggeli KV különkiadás - beszélgetés a hálózatosodásról (műhely) Közösségi udvar – előadó tér

09:30 - 10:30 Szalay Tekla: A csodálatos gátizom Zengő Pagony

09:30 - 10:00 Vígvári Bea: Közös reggeli hangolódással Népi gyógyászat tere – szabadtér

10:00 - 14:00 Fürst Irisz Zsófia: Nemezelés Piactér

10:00 - 12:00 Luzsányi Kornélia: Tinktúrák - tudásmegosztás, beszélgetés Piactér

10:00 - 12:00 Pékműhely workshop Népi gyógyászat tere – szabadtér

10:00 - 11:30 Vad-Horváth Kati: Diverzitás és adaptivitás- a természetben és a tányéron Nyílt tér

10:00 - 12:00 Vígvári János: A probléma mint irányjelző fény az egyén és a közösség szintjén Népi gyógyászat tere – színpad

10:00 - 11:30 Zalatnay László: A bevásárló közösségek hálózatosodása - egy mozgalom születése Megyszínpad

10:30 - 12:00 MeseErdő Zengő Pagony

11:00 - 12:30 Arina Matvejeva (Latvia) Community Building -exercise SEEEN-pad

11:00 - 12:30 Balassi Betti: Önellátás és hajléktalanság - a Bike Maffia kertjei Gazdálkodók tere

11:00 - 12:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia ékszer készítés az újrahasznosítás jegyében Piactér

11:00 - 12:30 Kilián Imre, Czumpf Attila, Nagy Tamás, Zaja Péter: Az élőfalvak közösség indítási tapasztalatai, öko-közösségek hőskora - pódiumbeszélgetés Közösségi udvar – előadó tér

11:00 - 13:00 Lénárt István: Hordozható kemence-, és tyúkól-építés Építő tér

11:00 - 12:30 Mihály Cecília: makramé ékszerek "KŐBEFOGLALÁS" Piactér

11:00 - 16:00 Papp-Festorazzo Adriennn "Franka": Szandálkészítés Piactér

11:00 - 15:00 Szabó Zsuzsi: Életvirág szappanok - ökotudatos kozmetikum, készítés Piactér

11:00 - 13:00 Szép Éva: Értő figyelemmel - Diád gyakorlat (műhely)* Közösségi udvar – műhely tér

11:00 - 12:30 Tőgyi Balázs: Egy jurtaépítés tapasztalatai Építő tér

12:00 - 14:00 Árvai Borbála: Nemezelt babák és szobrok Piactér

12:00 - 13:30 Balogh Péter: A víz, mint hálózat - módszerek a vízmegtartáshoz Megyszínpad

12:00 - 13:30 Nagy-Mélykúti Gergő: Szuteréntől egy Tanyáig - 7 év útkeresés tapasztalatai Nyílt tér

12:00 - 17:00 Szijártó Csilla: vízgazdálkodás - beszélgetések Piactér

13:00 - 14:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia tanoda Piactér

13:00 - 15:00 Polzovics Gábor és Cseh Kata: Textilújrahazsnosító-műhely Piactér

14:00 - 16:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

15:00 - 16:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia ékszer készítés az újrahasznosítás jegyében Piactér

15:00 - 16:30 Gyulai Iván: Mélymulcs - Kertészkedés a természettel Gazdálkodók tere

15:00 - 16:30 Hadnagy Előd: A teremtett világunkba megérkező gyermek és kamasz lélekfejlődésének alapjai, állomásai Zengő Pagony

15:00 - 17:00 Lénárt István: Hordozható kemence-, és tyúkól-építés Építő tér

15:00 - 16:00 Mesés kerámia foglalkozás - kicsiknek, s nagyoknak Zengő Pagony

15:00 - 16:30 Murányi Péter: Természetes vezetés - a szivárvány-találkozók tapasztalata alapján Közösségi udvar – szivárványos tér

15:00 - 16:30 Révész Gabriella: Szalmabála fal építése Építő tér

15:00 - 17:00 Rónaháty Zsófi: Kapcsolatom a természetemmel (műhely) Közösségi udvar – műhely tér

15:00 - 16:30 Schmidt István: Megújuló közösségek (Toby Hemenway: Városi permakultúra című könyve bemutatója) Építő tér

15:00 - 19:00 Vörös Réka studio: Szitaworkshop Piactér

15:00 - 16:30 What future we choose - word cafe / Milyen jövőt választunk - beszélgetés SEEEN-pad

15:00 - 17:00 Zalatnay László: Mit kezdjünk a láthatatlan akadályokkal - A bevásárló közösségek alakulásának és működésének tapasztalatai (előadás) Közösségi udvar – előadó tér

16:00 - 17:30 Kapcsolódj a Városban! Tapasztalatok és Lehetőségek!- Kerekasztal beszélgetés Megyszínpad

16:00 - 17:30 Nitai Kiss Zoltán: Legyen "B" helyett az "A" terved az önellátás! - Azaz paradigmaváltás, mint egyetlen út a jövőbe Nyílt tér

16:00 - 17:30 Vígvári Bea: Hangtól az összhangig Népi gyógyászat tere – színpad

17:00 - 18:30 A mese szerepe gyermekeink életében Zengő Pagony

17:00 - 18:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia tanoda Piactér

17:00 - 18:30 Gyulai Iván: Biodiverzitás- Éghajlatbarát kert kialakítása Gazdálkodók tere

17:00 - 18:30 Human library with volunteers - volunteers talk about volunteering SEEEN-pad

17:00 - 18:30 Közös játék a Magyar Zsonglőr Egyesülettel Zengő Pagony

17:00 - 18:30 Murányi Péter: Rokonszenvteremtés - belépés a másik ember bőrébe (műhely) Közösségi udvar – szivárványos tér

17:00 - 19:00 Szép Éva: Utazás a TAU CETI III-ra – önismeret és közösség ismeret 3 felvonásban (műhely) Közösségi udvar – előadó tér

17:00 - 18:30 Szijártó Csilla: Kert Kapcsolat II Építő tér

17:00 - 19:00 Szőke Karola: Mi folyik itt? (műhely) Közösségi udvar – műhely tér

17:30 - 18:15 Szabó Emma: Meditáció Piactér

18:00 - 19:30 Bihari Ádám: Újat építeni, vagy felújítani? Építési tapasztalatok tervezői, kivitelezői szemmel. Megyszínpad

18:00 - 19:30 Mizda Mária: Gyógynövénytúra Népi gyógyászat tere – színpad

18:00 - 19:30 Pásztor Zsófi: énekbátorító Nyílt tér

18:30 - 19:00 Esti mese Nagy Magdolnával Zengő Pagony

18:30 - 19:30 Fehérvári Ildikó: Női jóga Piactér

19:00 - 20:30 Méta kicsiknek és nagyoknak Zengő Pagony

19:00 - 21:00 Murányi Péter: Beszélőkör (műhely) Közösségi udvar – szivárványos tér

20:00 - 21:00 Helka Megyszínpad

21:00 - 22:00 Gáska zenekar - Táncház Megyszínpad

21:00 - 22:30 Törzsek Tüze Megyszínpad

Augusztus 27., szombat

09:00 - 13:00 Életmód váltó coaching – folyamatos program, 1 órás időkeretekben Közösségi udvar – előadó tér

06:30 - 06:50 Horváth-Szováti György: vallásfüggetlen meditáció Piactér

07:00 - 08:00 Dankó Zsuzsanna: Meridiántorna Népi gyógyászat tere – szabadtér

07:00 - 07:20 Horváth-Szováti György: derékspecifikus jóga Piactér

08:00 - 12:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

08:00 - 08:45 Szabó Emma: Meditáció Piactér

08:30 - 09:00 Kléh-Reinle István: Bodywork bemelegítés (műhely)* Közösségi udvar – műhely tér

08:30 - 09:30 Szalay Tekla: Női jóga Zengő Pagony

09:00 - 10:00 Fehérvári Ildikó: Stressz és blokkoldó jóga Piactér

09:00 - 19:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Gyúrmólda Piactér

09:00 - 10:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia tanoda Piactér

09:00 - 11:00 Kecskeméti János: Empátia séta (műhely) Közösségi udvar – műhely tér

09:00 - 10:30 Luzsányi Kornélia: Textilfestés Zengő Pagony

09:00 - 10:30 Nagymihály Bálint: Education for life in the danish way, schools that make everyone happier / Életre nevelés dán módra SEEEN-pad

09:00 - 10:30 Révész Gabriella: Díszítő vályogozás Építő tér

09:00 - 10:30 Sipos Mihály: Önellátó közösség - emberhez méltó élet az igények válságának idején Gazdálkodók tere

09:00 - 16:00 Szőke Karola: Hawaii lomilomi masszázs - folyamatos program a Közösségi udvar előadóterének közelében Közösségi udvar – előadó tér

09:00 - 11:00 Tuba Máté: Egy értékorientált közösségi vállalkozás születése (előadás) Közösségi udvar – előadó tér

09:30 - 12:30 Bálint Boglárka: "Új, hóbortos"anyaság Zengő Pagony

09:30 - 10:00 Vígvári Bea: Közös reggeli hangolódással Népi gyógyászat tere – szabadtér

10:00 - 14:00 Fürst Irisz Zsófia: Nemezelés Piactér

10:00 - 11:30 Kiss Angéla, Vágvölgyi Attila: Kiköltözés nagycsaláddal - Hogyan lehet megerősödni családként egy széthulló világban? Nyílt tér

10:00 - 12:00 Pékműhely workshop Népi gyógyászat tere – szabadtér

10:00 - 11:30 Pócz Szilvia: Tai chi chi kung - kapcsolódás a természet energiájához Nyílt tér

10:00 - 14:00 Szijártó Csilla: vízgazdálkodás - beszélgetések Piactér

10:00 - 11:30 Vágvölgyi Gusztáv - Pabló: Közösségindítás tudatosan Megyszínpad

10:00 - 12:00 Vígvári János: A bennünk élő 12 sárkány szerepe a közösségek fejlődésében Népi gyógyászat tere – színpad

10:30 - 11:30 Mesefoglalkozás Zengő Pagony

11:00 - 12:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia ékszer készítés az újrahasznosítás jegyében Piactér

11:00 - 12:30 Introduction of community incubator program, playing ecovillage design cards SEEEN-pad

11:00 - 12:30 Mihály Cecília: makramé ékszerek "KŐBEFOGLALÁS" Piactér

11:00 - 12:30 Rácz Tamás: Földfal, avagy józan paraszti ész az építészetben Építő tér

11:00 - 15:00 Szabó Zsuzsi: Életvirág szappanok - ökotudatos kozmetikum, készítés Piactér

11:00 - 13:00 Szép Éva: Légy egy tapasztalattal és esetleg egy baráttal gazdagabb! (műhely)* Közösségi udvar – műhely tér

11:00 - 13:00 Takács-Sánta András: Csíráztató - Mi segít az induló ökoközösségeknek? (előadás) Közösségi udvar – előadó tér

11:00 - 12:30 Zaja Péter: Alkalmazkodó gyümölcsészet, gyümölcsös erdőkert Gazdálkodók tere

12:00 - 14:00 Árvai Borbála: Nemezelt babák és szobrok Piactér

12:00 - 13:30 Egyedülállók a tanyán - beszélgetőkör tapasztalatokról Nyílt tér

12:00 - 13:30 Józsa Fruzsina: Fecskefészek otthonom - avagy hogyan váltam az egész részévé? Megyszínpad

12:00 - 17:00 Papp-Festorazzo Adriennn "Franka": Szandálkészítés Piactér

13:00 - 14:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia tanoda Piactér

13:00 - 15:00 Polzovics Gábor és Cseh Kata: Textilújrahazsnosító-műhely Piactér

14:00 - 15:30 Agyagozás Nagy Ádámmal Zengő Pagony

14:00 - 16:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

15:00 - 13:00 Csengey András: Életvezetési coaching Közösségi udvar – előadó tér

15:00 - 16:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia ékszer készítés az újrahasznosítás jegyében Piactér

15:00 - 16:30 Lifechangeing experiences in ecovillages / Inspiráló tapasztalatok ökofalvakban SEEEN-pad

15:00 - 16:30 Ruszkai Krisztina: Gazdasszony, feleség, édesanya - nők szerepe a tanyán és az önellátó közösségekben Gazdálkodók tere

15:00 - 17:00 Sándor Dóri: Személyes problémák megoldásának támogatása Trojka (Bálint) módszerrel (műhely) Közösségi udvar – műhely tér

15:00 - 16:30 Takács Martin - A vályog vizsgálata Építő tér

15:00 - 19:00 Vörös Réka studio: Szitaworkshop Piactér

15:30 - 16:00 Szántó Dóra Viola: Ringató Zengő Pagony

16:00 - 17:30 Csatlós Regina, Mazuk Edit: Terülj, terülj asztalkám! - Élelemönellátás abból, amink van Nyílt tér

16:00 - 17:30 Heim-Tóth Kitty: Kapcsolódás a természetes babagondozás lélektanához- avagy az elveszett boldogság nyomában Zengő Pagony

16:00 - 17:30 Kapcsolódj Vidéken! Tapasztalatok és lehetőségek (kerekasztal beszélgetés) Megyszínpad

16:00 - 17:30 Vígvári Bea: Zenei játékok mint az egyéni fejlődés lehetősége Népi gyógyászat tere – színpad

17:00 - 18:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia tanoda Piactér

17:00 - 18:30 KOMA - Small Community's Network - Mi fán terem az Új Koma Háló? SEEEN-pad

17:00 - 18:30 Kovács Bence, Tőgyi Balázs: Mindent a napelemről - szigetüzem és energiaközösség Építő tér

17:00 - 18:30 Majercsik Sass Tünde - szövés Zengő Pagony

17:00 - 19:00 Szép Éva: Utazás a TAU CETI III-ra – önismeret és közösség ismeret 3 felvonásban Közösségi udvar – előadó tér

17:00 - 19:00 Szőke Karola: Az adás és a kapás művészete (műhely) Közösségi udvar – műhely tér

17:00 - 19:00 Tanya Találkozó - a Fenntartható visszafejlődés ökoközösségének nyíltnapja Piactér

17:30 - 18:15 Szabó Emma: Lelkünk tànca (mozgás meditálás) Piactér

17:30 - 19:00 Zaja Péter: Gyümölcsfa metszés a gyakorlatban Gazdálkodók tere

18:00 - 19:30 Cserkuthy Balázs, biogazda: Ökoromantikus illúziók. Nyílt tér

18:00 - 19:30 Hideg-hegyi Menedék: a Gyüttment Fesztivált megálmodók közösségének születése Megyszínpad

18:30 - 19:00 Esti mese Nagy Magdolnával Zengő Pagony

18:30 - 19:30 Fehérvári Ildikó: Jóga mereveknek, kötött izomzatúaknak Piactér

19:00 - 20:30 Méta kicsiknek és nagyoknak Zengő Pagony

21:00 - 23:00 Önismereti diszkó Megyszínpad

21:00 - 22:30 Törzsek Tüze Megyszínpad

Augusztus 28., vasárnap

09:00 - 13:00 Életmód váltó coaching – folyamatos program, 1 órás időkeretekben Közösségi udvar – előadó tér

15:00 - 13:00 Csengey András: Életvezetési coaching Közösségi udvar – előadó tér

06:30 - 06:50 Horváth-Szováti György: vallásfüggetlen meditáció Piactér

07:00 - 08:00 Dankó Zsuzsanna: Meridiántorna Népi gyógyászat tere – szabadtér

07:00 - 07:20 Horváth-Szováti György: derékspecifikus jóga Piactér

08:00 - 12:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

08:00 - 08:45 Szabó Emma: Lelkünk tànca (mozgás meditálás) Piactér

08:30 - 09:00 Kléh-Reinle István: Bodywork bemelegítés (műhely)* Közösségi udvar – műhely tér

08:30 - 09:30 Szalay Tekla: Női jóga Zengő Pagony

09:00 - 10:30 Berecz Ági: MotherNature / AnyaTermészet gyakorlat SEEEN-pad

09:00 - 10:30 Élőfalu Találkozó: Bemutatkoznak az Élőfalvak Gazdálkodók tere

09:00 - 10:00 Fehérvári Ildikó: Női jóga Piactér

09:00 - 19:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Gyúrmólda Piactér

09:00 - 10:30 Révész Gabriella: Vályogdekor - műhelymunka Építő tér

09:00 - 16:00 Szőke Karola: Hawaii lomilomi masszázs - folyamatos program a Közösségi udvar előadóterének közelében Közösségi udvar – előadó tér

09:00 - 11:30 Vágvölgyi Gusztáv-Pabló: Háromféleképp meghallgatni (műhely) Közösségi udvar – műhely tér

09:30 - 10:00 Szántó Dóra Viola: Ringató Zengő Pagony

09:30 - 10:00 Vígvári Bea: Közös reggeli hangolódással Népi gyógyászat tere – szabadtér

10:00 - 12:00 Árvai Borbála: Nemezelt babák és szobrok Piactér

10:00 - 11:30 Grünczeisz Berta: Mozgás- és táncmeditáció Nyílt tér

10:00 - 12:00 Luzsányi Kornélia: Tinktúrák - tudásmegosztás, beszélgetés Piactér

10:00 - 17:00 Papp-Festorazzo Adriennn "Franka": Szandálkészítés Piactér

10:00 - 12:00 Szántó Dóra Viola: Az árral szemben: Képernyőmentes gyermekkor Zengő Pagony

10:00 - 11:30 Tóth Miklós: Szelíd marketing egy bizonytalan világban Megyszínpad

10:00 - 12:00 Vígvári János: Az egyén gyógyulása a közösség gyógyulása Népi gyógyászat tere – színpad

11:00 - 12:30 Berecz Ági: MotherNature / AnyaTermészet gyakorlat SEEEN-pad

11:00 - 12:30 Élőfalu Találkozó: Közösségek és kapcsolatok (kerekasztal beszélgetés) Gazdálkodók tere

11:00 - 12:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia ékszer készítés az újrahasznosítás jegyében Piactér

11:00 - 13:00 Fürst Írisz Zsófia: Népi játékok Zengő Pagony

11:00 - 12:30 Józsa Fruzsina: Méhkas-készítés helyben fellelt anyagból Építő tér

11:00 - 12:30 Mihály Cecília: makramé ékszerek "KŐBEFOGLALÁS" Piactér

11:00 - 13:00 Polzovics Gábor és Cseh Kata: Textilújrahazsnosító-műhely Piactér

11:00 - 12:30 Szép Éva és Vágvölgyi Gusztáv – Pabló és a közösségi facilitátorok: Közösségi udvar záró előadása Közösségi udvar – előadó tér

12:00 - 13:30 Mire jó a permakultúra tervező képzés? Kerekasztal beszélgetés képzőkkel Megyszínpad

12:00 - 13:30 Varga Tamás, WWOOF: Önkénteskedés és önkéntesek fogadása itthon és külföldön Nyílt tér

13:00 - 14:00 Filkor Anett és Dévai Kartal: Tálka Találka - Kerámia tanoda Piactér

14:00 - 16:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

14:00 - 15:00 Mesefoglalkozás Zengő Pagony

15:00 - 16:30 Élőfalu találkozó: Jurta Egyetem - Összefogás a tudásmegosztásért (kerekasztal beszélgetés) Gazdálkodók tere

15:00 - 16:30 Rozgics-Kiss Anita :Négy gyerekkel az erdő közepén - Beszélgetőkör Zengő Pagony

15:00 - 16:30 Sharing circle- what will you bring with yourself home / Megosztó kör - mit viszel haza erről a találkozóról? SEEEN-pad

15:30 - 17:00 Udvarnoki Tünde: Komposztáló Piactér

16:00 - 17:30 Vígvári Bea: Népdalaink újratöltve Népi gyógyászat tere – színpad

17:00 - 18:30 Mese Nagy Magdolna meseterapeutával Zengő Pagony

21:00 - 22:30 Törzsek Tüze Megyszínpad

* kattints a megfelelő napra. A programok folyamatosan kerülnek fel az oldalra, várhatóan augusztus 1-ig a legtöbb program felkerül.

Műsorváltozás előfordulhat, mert ember tervez…