Összes program

Újdonság! Idén saját androidos mobilapplikációnk is született:  “Gyüttment Fesztivál”  néven! Töltsétek le most! 
https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.quercus.gyuttment_app

A programok PDF formátumban itt tölthetők le…

Excel táblázatban pedig itt töltheted le…

08:00 - 08:30 Tóth Dalma: 30perc Zen csendesülés Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
09:00 - 11:00 Baranyai Vitália, Deák Kata: Élet a földben, élet az asztalon - A termőföldtől az ebédlőasztalig; az Élet körforgása Élő ételek tere
09:00 - 10:30 Hangolódó. Kedvcsináló a Gazdálkodók tere programjaihoz Gazdálkodók tere – előadó
10:00 - 11:30 Tóth Dalma: Csend a lelke - Zen- Érintés Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
11:00 - 12:30 Bemutatkozik a Magyar Permakultúra Egyesület Gazdálkodók tere – előadó
11:00 - 13:00 Király Ági: Hétköznapi alkímia – laktofermentálás gyorstalpaló, fermentált cukkini kóstoló és workshop Élő ételek tere
11:00 - 13:00 Pabló: A közösségi udvar programjának bemutatása, avagy önszerveződés és vezetés - tévhitek, mintázatok a kisközösségekben Közösségi udvar – előadó tér
12:00 - 12:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
13:00 - 14:30 Cloé Ferreira Sabatier: Szabad táplálkozás, babaebéd püré nélkül Árnyas liget – gyerektér
14:00 - 16:00 A gyüttmentek társadalomformáló ereje: Pódiumbeszélgetés Zengő színpad
14:00 - 15:30 Bocsó Imre: Napelemek Élettér – műhely
14:00 - 16:00 Egres Katinka: Mese és gyógynövény olaj terápiás festés Piactér – műhely
14:00 - 14:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
15:00 - 18:00 Bábkészítés, didgeridoo készítő workshop Árnyas liget – műhely
15:00 - 18:00 Vesszőfonás, agyagozás, rongyszövés, bábkészítés Árnyas liget – műhely
16:00 - 17:30 Bogdán Tihamér: Kapcsolódó pólusok - vezetés és követés elméletben és gyakorlatban 1. nap Gyógyító rét – Nap sátor
16:00 - 18:00 Deák Albert - Az élet kovásza előadás kóstolóval és korpacibere készítés műhelymunka Élő ételek tere
16:00 - 18:00 Guti Gyuri, Molnár Zsuzsi, Uhle Dani, Zagyva Gabi: Mézmocsár születése és bukása - pódium beszélgetés Közösségi udvar – előadó tér
16:00 - 16:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
16:00 - 17:30 Horesnyi Béla: Kenderház építés Élettér – előadó
16:00 - 18:00 Kőrösi Kitty: Kötődő nevelés, hordozás Árnyas liget – előadó
16:00 - 18:00 Málnás- és gyümölcsszedő kosár készítése a Kóspallagi Ökotájház-csapattal - Balogh Pál és Heincz Betti vezetésével Kisközösségi Program jurta
16:00 - 17:00 Pásztor Gyula: Zenés foglalkozás Árnyas liget – gyerektér
16:00 - 17:30 Szilágyi Alfréd: Mit érdemes tudni a permakultúrás szemléletben művelt gazdaságokról? Gazdálkodók tere – műhely
16:00 - 18:00 Szövetkezeti Központ: Miért ilyen nehéz minden? Helyi gazdaság tere
16:00 - 18:00 Utazás a TAU CETI III-ra – önismeret és közösség ismeret 3 felvonásban Közösségi udvar – műhely tér
16:30 - 18:30 Hold sátor megnyitó mesemondással és szertartással Gyógyító rét – Hold sátor
17:00 - 18:00 Belső csend meditáció Arnold Kingával Árnyas liget – gyerektér
17:00 - 18:30 Mátkafogó: FÉRFI nyitó kör Gyógyító rét – Nap-Hold közös tér
17:00 - 18:30 Mátkafogó: NŐI nyitó kör Nyílt tér
17:00 - 17:30 Tóth Dalma: 30perc Zen csendesülés Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
18:00 - 18:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
18:00 - 19:00 HolddalaNap Zenekar - Ének a Természetért Zengő színpad
19:00 - 21:00 kiutak.hu filmklub - Tauber Tamás vezetésével Kisközösségi Program jurta
20:00 - 21:00 Ágoston Béla és a Zakuszka Zengő színpad
22:00 - 23:00 Holddalanap Moldvai-Cigány Táncház Zengő színpad
08:00 - 12:00 Pásztor Gyula: Pen-szom (egységgyakorlat) Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
08:00 - 09:30 Szűcs Hajnal, Mikó Mariann, Ócs József: Gyógyító Erőtér Meditáció Gyógyító rét – Gyógyító fa
08:00 - 08:30 Tóth Dalma: 30perc Zen csendesülés Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
09:00 - 11:00 Babi - Sütő Annamária: Mi kell a női léleknek, avagy milyen női minőségek lakoznak bennünk és hogyan tudjuk ezeket felismerni, megélni a mai világban Gyógyító rét – Hold sátor
09:00 - 10:30 Fehér Judit: Minden, amit a vetőmagokról tudni szeretnél Gazdálkodók tere – előadó
09:00 - 10:30 Gáspár János: Rakott fal Élettér – műhely
09:00 - 11:00 Gergely Mária: Gyógynövényes smoothie és fűszernövény kvíz Élő ételek tere
09:00 - 10:30 Halaságii-Csibi gyógynövényes túra Gazdálkodók tere – műhely
09:00 - 10:00 Kalandok szárnyán az Óperenciás tengeren is túl - mese 4-6 éveseknek Árnyas liget – gyerektér
09:00 - 10:00 Komakereső - Pestovics Ági vezetésével Kisközösségi Program jurta
09:00 - 10:30 Kozma Zsuzsa: Neked való ház Élettér – előadó
09:00 - 10:30 Quinti: Aikido Gyógyító rét – Nap sátor
09:00 - 11:00 Selmeci Csongor, Selmeciné Bogdán Ágota, Takács Attila, Révász Péter: Szabad akarat és döntéshozatal - pódium beszélgetés Közösségi udvar – előadó tér
09:00 - 13:00 Üveggyöngyjáték Playback Közösségi Színház: Ön-szerveződik? - workshop, szituációs játékokkal Közösségi udvar – műhely tér
09:00 - 11:00 Zalatnay László: Pénzelmélet Helyi gazdaság tere
09:00 - 10:30 Zsuzsanna Love: Ki vagyok Én a klímakrízis tükrében? Nyílt tér
10:00 - 11:30 Adorján Éva: Betegségek és szokásrendszerek lelki eredői Gyógyító rét – Gyógyító fa
10:00 - 11:00 Helyi ökoközösségek bemutatkozása 1.: TÖB - Budaörs Kisközösségi Program jurta
10:00 - 11:00 Nagy Magdi: Az elénk varázsolt mesevilág Árnyas liget – előadó
10:00 - 11:00 Szántó Dóra Viola : Ringató Árnyas liget – gyerektér
10:00 - 11:30 Tóth Dalma: Önismereti szemlélődő mozgás Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
10:00 - 13:00 Wöller-Szávai Zsófi: Szülésfelkészítés Árnyas liget – előadó
11:00 - 12:30 Antal Anna: Szekszárd környéki hagyományos építés - fachwerk Élettér – előadó
11:00 - 13:00 Balogh Anikó: Helyi pénzek Magyarországon - a Rigac története Helyi gazdaság tere
11:00 - 12:00 Belső női minőségünkhöz való kapcsolódás gyakorlat Gyógyító rét – Hold sátor
11:00 - 12:30 Bogdán Tihamér: Kapcsolódó pólusok - vezetés és követés elméletben és gyakorlatban 2. nap Gyógyító rét – Nap sátor
11:00 - 12:00 Drámajáték zenével Árnyas liget – gyerektér
11:00 - 12:00 Helyi ökoközösségek bemutatkozása 2.: Nyimi Öko Közösség Kisközösségi Program jurta
11:00 - 13:00 Király Ági: Fermentálás évszakok szerint – előadás, beszélgetés és fermentált italkészítő workshop Élő ételek tere
11:00 - 13:00 Lazányi Orsi, Strenchock Logan: Cargonómia: a közösségi műhelytől, a közösségi vállalkozásig - pódium beszélgetés Közösségi udvar – előadó tér
11:00 - 12:30 MAGHÁZ tagok: magfogás, elmélyülős workshop 1. Gazdálkodók tere – műhely
11:00 - 12:30 Morvai Ferenc és Török Berta: Kiköltözés Erdélybe Gazdálkodók tere – előadó
11:00 - 12:30 Papp Miklós: Nyelvünk történetének rejtélyei Nyílt tér
11:30 - 13:00 Arnold Kinga: Belső csend program Árnyas liget – előadó
12:00 - 12:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
12:00 - 13:00 Helyi ökoközösségek bemutatkozása 3.: Damanhuri Magyar Közösség - Veszprém Kisközösségi Program jurta
13:00 - 15:00 Drótékszer készítés Árnyas liget – műhely
13:00 - 17:00 Franka: szandálkészítés hagyományos technikákkal Piactér – műhely
13:00 - 14:45 Mihályfi Márta: Ősi női rituálék és szertartások a mai világunkban Gyógyító rét – Hold sátor
13:00 - 14:30 Quinti: Japán kardvívás Gyógyító rét – Nap sátor
13:00 - 14:00 Tirczka Zsófi : Természetes családtervezés Árnyas liget – előadó
13:30 - 15:00 Fresz Zsuzsanna - Szeressük vissza a népi hagyományokat Gyógyító rét – Gyógyító fa
14:00 - 15:30 Balogh Péter: Az Élő Táj, mint a Fenntarthatóság kerete Élettér – előadó
14:00 - 15:30 Bocsó Imre: Gyütt-ment energiából a III. évezred igérete Élettér – műhely
14:00 - 16:00 Deák Albert - Fermentált hüvelyesek előadás kóstolóval Élő ételek tere
14:00 - 16:00 Egres Katinka: Mese és gyógynövény olaj terápiás festés Piactér – műhely
14:00 - 15:00 Fejér Noémi - Ráth Kinga: Kalandok szárnyán az Aranynap fájához - mese kisiskolásoknak Árnyas liget – gyerektér
14:00 - 14:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
14:00 - 16:00 Itt tartunk mi: egy közösségi helyszín létrehozásának első két éve - Műhelybeszélgetés a Kóspallagi Ökotájház csapatával Kisközösségi Program jurta
14:00 - 16:00 Krémer Sára: Csecsemőhigiénia Árnyas liget – előadó
14:00 - 15:00 Lengyel Zoltán: Közösség által támogatott mezőgazdaság (CSA) - Táncoskert gazdaság bemutatása Helyi gazdaság tere
14:00 - 15:30 MAGHÁZ tagok: magfogás, elmélyülős workshop 2. Gazdálkodók tere – műhely
14:00 - 15:30 Sántha Izabella: Ágyásrendszer és szelíd gazdálkodás zalai agyagon Gazdálkodók tere – előadó
14:00 - 16:00 Selmeci Csongor: Növényzene Közösségi udvar – műhely tér
14:00 - 15:30 v.Termeczky Alfréd Károly: A paradicsomkert Biodinamikus Mintagazdaság bemutatkozó előadása Nyílt tér
14:00 - 16:00 Zimmermann Dani, Orosz Kati, Sall Fanni: Nyimi Öko Közösség közösségszervezési tapasztalatai - pódium beszélgetés Közösségi udvar – előadó tér
14:30 - 16:00 Deák Csaba, Leél-Őssy Tamás: “Párkapcsolat és a férfi, a Férfi és a párkapcsolat” Gyógyító rét – Nap sátor
15:00 - 17:00 Kallai Fruzsi: Aromaterápiás tanácsadás Árnyas liget – műhely
15:00 - 16:45 Kőrösi Kitty: Szülésben rejlő lehetőség Gyógyító rét – Hold sátor
15:00 - 18:00 Szövetkezeti központ: Szövetkezetiség eszméje Helyi gazdaság tere
15:00 - 17:00 Vankó Kata: Asztrológiai támaszpont a kapcsolódásban Árnyas liget – műhely
15:00 - 18:00 Vesszőfonás, agyagozás, rongyszövés bábkészítés Árnyas liget – műhely
15:30 - 17:00 Berecz Ági - Pandora: Az Anya Útja - Anyaságról a Természet tükrében. Bemutatkozik a Mother Nature projekt Gyógyító rét – Gyógyító fa
16:00 - 18:00 Bódis Éva: Gyógynövénytúra Piactér – műhely
16:00 - 16:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
16:00 - 18:00 Halmosi Áron: Természetes borászat - előadás borkóstolóval- Élő ételek tere
16:00 - 17:30 Kardos Etekla, Pandur Zsanett: Állatok a gazdaságban, kapcsolatuk a kerttel Gazdálkodók tere – előadó
16:00 - 18:00 Leél-Őssy Tamás: A férfi szexuális energia fejlesztése a kínai hagyományban - chi kung elmélet és gyakorlat Gyógyító rét – Nap sátor
16:00 - 17:30 Mátkafogó: ismerkedés játékosan 1. nap Nyílt tér
16:00 - 17:00 Müller Teréz: Foglalkozás gyerekeknek az érzésszótáruk fejlesztéséről Árnyas liget – gyerektér
16:00 - 18:00 Nemez műhelygyakorlat Piactér – műhely
16:00 - 18:00 Ökofalvak: szubkulturális létre ítéltetve vagy kiút tömegek számára? - Farkas Judit, Takács-Sánta András Kisközösségi Program jurta
16:00 - 17:30 Papp Orsolya: EZ MAGA A PARADICSOM! Ismerjétek meg az ÖMKi tájfajta paradicsomait Gazdálkodók tere – előadó
16:00 - 18:00 Rambala Éva: Erőszakmentes nevelés Árnyas liget – előadó
16:00 - 18:00 Szalay Ágnes, Barnabás Bori: A Gólya 12 tagú szövetkezete - önszerveződés és hierarchiamentes vezetés egy folyamatosan növekedő szervezetben - pódium beszélgetés Közösségi udvar – előadó tér
16:00 - 17:30 Tőgyi Balázs: Alomszék Élettér – műhely
16:00 - 18:00 Utazás a TAU CETI III-ra – önismeret és közösség ismeret 3 felvonásban 2. nap Közösségi udvar – műhely tér
16:00 - 17:30 Zalatnay László: Szalmabála építés és kaláka Élettér – előadó
17:00 - 18:00 Kovács Gábor: Zenetarisznya és hulladékból hangszerek Árnyas liget – gyerektér
17:00 - 18:30 Női tánc élőzenével - fókuszban a nőiségünk Gyógyító rét – Hold sátor
17:00 - 18:30 Szűcs Hajnal: A Víz Áramlás Tánca - A Hold fázisok Erejével Gyógyító rét – Hold sátor
17:00 - 17:30 Tóth Dalma: 30perc Zen csendesülés Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
18:00 - 18:30 Dr. Major Ágnes: BOND Szövetkezeti formák az EU-ban és a BOND jó gyakorlatok között Helyi gazdaság tere
18:00 - 18:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
18:00 - 19:00 Kislépték Egyesület: JOGSEGÉLY (kistermelők, helyi piac és egyes szövetkezeti témákban) Helyi gazdaság tere
18:00 - 19:00 Patak Zengő színpad
19:00 - 21:00 kiutak.hu filmklub - Tauber Tamás vezetésével Kisközösségi Program jurta
20:00 - 22:00 PTE Brass Band Zengő színpad
22:00 - 23:00 Mitiszika Zenekar táncház Zengő színpad
05:00 - 06:30 Selmeci József Csongor: Meditáció Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
08:00 - 12:00 Pásztor Gyula: Pen-szom (egységgyakorlat) 2. nap Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
08:00 - 08:30 Tóth Dalma: 30perc Zen csendesülés Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
09:00 - 10:00 Arnold Éva: Beszélgetés Árnyas liget – előadó
09:00 - 10:30 Bíró Árpád: Patics, és könnyűvályog Élettér – műhely
09:00 - 10:00 Brávácz Alexandra: Gyerekjóga Árnyas liget – gyerektér
09:00 - 11:00 Cristobal Gracia Ferrer és Ana-Maria Cocean: Vezetés a Közösségre Hangolódva (angol-magyar) zene & mozgás & élmény műhely Közösségi udvar – műhely tér
09:00 - 10:30 Flórián Albert, Flórián Szász Bernadett: A Halasági-Csibi gyógynövényes kert Gazdálkodók tere – előadó
09:00 - 10:30 Forróné Seress Zsuzsanna: Mit üzen a lábad? Gyógyító rét – Gyógyító fa
09:00 - 11:00 Gergely Mária: Gyógynövényes smoothie és fűszernövény kvíz Élő ételek tere
09:00 - 11:00 Kislépték Egyesület: Szociális gazdaság és a helyi kis gazdálkodók viszonya, lehetőségei Helyi gazdaság tere
09:00 - 10:00 komakereső - Pestovics Ági vezetésével Kisközösségi Program jurta
09:00 - 10:30 MAGHÁZ tagok: magfogás, elmélyülős workshop 3. Gazdálkodók tere – műhely
09:00 - 11:00 Meső: Matriarchátus és patriarchátus helyett... avagy a női-férfi kapcsolódásról nőknek Gyógyító rét – Hold sátor
09:00 - 10:30 Mészáros Zoltán a mezítlábas jógi: Mezítláb az egészségedért Nyílt tér
09:00 - 10:30 Radev Gergő: Hol tarthatnánk ma a vályogházakkal? Élettér – előadó
09:00 - 10:30 Somogyvári Szabolcs: Japán kardvívás Gyógyító rét – Nap sátor
09:00 - 18:00 Vesszőfonás, agyagozás, rongyszövés, bábkészítés Árnyas liget – műhely
09:00 - 11:00 Zalatnay László, Bálint Zoltán: Nyíregyházi Kosár Közösség vezetési tapasztalatai - Pódium beszélgetés Közösségi udvar – előadó tér
10:00 - 11:00 Helyi ökoközösségek bemutatkozása 4.: Pusztazámor Kisközösségi Program jurta
10:00 - 12:00 Kőrösi Kitty - Túri Nagy Éva: Szülők köre Árnyas liget – előadó
10:00 - 11:00 Szántó Dóra Viola : Ringató Árnyas liget – gyerektér
10:00 - 11:30 Tóth Dalma: Csend a lelke - Zen- Érintés Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
10:00 - 13:00 Wöller-Szávai Zsófi: Szülésfelkészítés Árnyas liget – előadó
10:30 - 12:00 MAGHÁZ tagok: magfogás, elmélyülős workshop 4. Gazdálkodók tere – műhely
11:00 - 13:00 Gerzsány Robi: Két közösségi kezdeményezés (egy cél szerinti - RÜGY és egy érzelmi alapú - MI-CSODA) tapasztalatai és egy önszerveződő közösség álma - Előadás Közösségi udvar – előadó tér
11:00 - 12:30 Glóner Csaba: Egy Lélek Ökoközösség Nyílt tér
11:00 - 12:00 Helyi ökoközösségek bemutatkozása 5.: Ökokeszi - Budakeszi Kisközösségi Program jurta
11:00 - 13:00 Kovács Arnold: Kapcsolódni - és vezetve lenni a Szellem által Közösségi udvar – műhely tér
11:00 - 12:30 Kulcsár Balázs: Az önfenntartás útja. A Valaha Tanya családi gazdaság első 10 éve Gazdálkodók tere – előadó
11:00 - 13:00 Mester Károly: A mindennapi kenyerünk Élő ételek tere
11:00 - 12:00 Németh Orsolya - Balázs Nelli: Csodakantár - mese kicsiknek Árnyas liget – gyerektér
11:00 - 12:30 Radev Gergő - Körépítők: Zéró hulladék - pódium beszélgetés Élettér – előadó
11:00 - 12:30 Somogyvári Szabolcs: FMT Free Moving Technique, az egészség megőrzését és visszanyerését szolgáló mozgások, mozgáshatékonyságot fejlesztő egyéni és páros gyakorlatok Gyógyító rét – Nap sátor
11:00 - 12:00 Sütő Annamária Babi: Beavató kapuk és az életút bejárása énekkel egybekötött záró szertartással Gyógyító rét – Hold sátor
11:00 - 12:30 Szaladják Taikyo István: Csendből Nyüzsögve Gyógyító rét – Gyógyító fa
11:00 - 12:30 Vass Alekszanr: Vályogházak felújítása Élettér – előadó
11:00 - 12:30 Wass Alexander: Vályogházak felújítása Élettér – előadó
11:00 - 13:00 Zalatnay László: Közösség kovácsolás előadás Helyi gazdaság tere
11:30 - 13:00 Eisler Kornél: Belülről mozdulni - Autentikus mozgás    Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
12:00 - 13:00 Binder Borbála: Játékos foglalkozás tárgyakkal Árnyas liget – gyerektér
12:00 - 12:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
12:00 - 13:00 Helyi ökoközösségek bemutatkozása 6.: Zsámbéki Öko Műhely Kisközösségi Program jurta
12:00 - 14:00 Katona Ágnes - Csajbók Ivett: Önismeret a lovasterápia módszerével Árnyas liget – előadó
13:00 - 17:00 Franka: szandálkészítés hagyományos technikákkal 2. nap Piactér – műhely
13:30 - 14:45 Deák Csaba: Párbanjárva: kapcsolati emelkedők és buktatók Gyógyító rét – Nap-Hold közös tér
14:00 - 15:30 "Saját gazdaság, megélhetés" - kérdezz-felelek a délelőtti előadókkal Gazdálkodók tere – műhely
14:00 - 15:30 Bocsó Imre: Napelemek Élettér – műhely
14:00 - 16:00 Egres Katinka: Mese és gyógynövény olaj terápiás festés Piactér – műhely
14:00 - 14:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
14:00 - 15:30 Horváth Milán: Az érintés 8 szerepköre Nyílt tér
14:00 - 15:30 Kovács István: Természetesen ház Élettér – előadó
14:00 - 16:00 Lantos Tamás, Kilián Imre, Zaja Péter és Pabló: Közösségvezetés: szervezés vagy szerveződés, vezetés vagy irányítás, hatalom vagy szolgálat? - kerekasztal beszélgetés Közösségi udvar – előadó tér
14:00 - 15:00 Mohr Szilvia: Drámajáték zenével Árnyas liget – gyerektér
14:00 - 15:30 Nagyszékely: Pódiumbeszélgetés Gazdálkodók tere – előadó
14:00 - 16:00 Révász Péter: Egészség- és természettudatos táplálékkészítés Élő ételek tere
14:00 - 15:30 Szabó Clau: A női lét körforgása, az egészséges női ciklus Gyógyító rét – Gyógyító fa
14:00 - 16:00 Törzsök Kata: Otthonszülés Árnyas liget – előadó
14:00 - 16:00 Udvarnoki Tünde: ZéróLebomló? Lehetséges! - Giliszta komposztálás a lakásban - beszélgetés és alternatívák bemutatója Piactér – műhely
14:00 - 16:00 Utópia műhely - Sebestyén Lóránd vezetésével Kisközösségi Program jurta
14:00 - 15:00 Zalatnay László: Indíts Bevásárló közösséget - előadás Helyi gazdaság tere
15:00 - 16:30 Bogdán Tihamér: Kapcsolódó pólusok - vezetés és követés elméletben és gyakorlatban 3. nap Gyógyító rét – Nap-Hold közös tér
15:00 - 17:00 Kallai Fruzsi: Aromaterápiás tanácsadás Árnyas liget – műhely
15:00 - 16:00 Németh Orsolya - Balázs Nelli: Kőfejtő - mese nagyobbaknak Árnyas liget – gyerektér
15:00 - 18:00 Szövetkezeti központ: Működő példák Helyi gazdaság tere
16:00 - 17:30 A Halasági-Csibi gyógynövényes kert – gyógynövények mindennapjainkban Gyógyító rét – Gyógyító fa
16:00 - 18:00 Bódis Éva: Gyógynövénytúra Piactér – műhely
16:00 - 17:00 Boglár Tamás: Tűzmanócska - bábjáték Árnyas liget – gyerektér
16:00 - 16:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
16:00 - 18:00 Kiss Ferenc: Sociocracy & Holacracy, Agilis és emberi szervezetek c. könyvének bemutatója Közösségi udvar – előadó tér
16:00 - 18:00 Közösségek, pártok, egyebek - Hogyan törhetne be az ökológiai gondolat a politikába? - Schiffer András, Takács-Sánta András Kisközösségi Program jurta
16:00 - 17:30 Lábnyombandukolók  -  Vidéki élet és ökotudatos gondolkodás felnövekvő fiatalok szemszögéből Gazdálkodók tere – előadó
16:00 - 17:30 Mátkafogó: ismerkedés játékosan 2. nap Nyílt tér
16:00 - 18:00 Nagy Tamás: Természetes méhészet - egészséges méz Élő ételek tere
16:00 - 18:00 Nemez műhelygyakorlat Piactér – műhely
16:00 - 18:00 Rózsa Péter: Önismeret a kutyákon keresztül Árnyas liget – előadó
16:00 - 17:30 Szaladják István: Visszatérés a csendbe: Zen gyakorlás Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
16:00 - 17:30 Szalóki Gabriella – Erdős Zoltán: A közösségi kertek dinamikája Gazdálkodók tere – műhely
16:00 - 17:30 Töttös Gábor: Szekszárdi borvidék építészeti öröksége Élettér – előadó
16:00 - 18:00 Utazás a TAU CETI III-ra – önismeret és közösség ismeret 3 felvonásban 3. nap Közösségi udvar – műhely tér
16:30 - 18:00 Szűcs Hajnal: 5 Elem Tánc - A kapcsolódás jegyében, Ősi ritmusok és mozdulatok világában Gyógyító rét – Nap-Hold közös tér
17:00 - 18:00 Adorján Kinga: Bizalom és lelkesedés a gyereknevelésben Árnyas liget – gyerektér
17:00 - 18:00 Túri Nagy Éva: Otthon tanulás Árnyas liget – előadó
17:30 - 19:00 Selmeciné Bogdán Ágota és Selmeci Csongor: Növények zenéje Gyógyító rét – Gyógyító fa
18:00 - 20:00 Családi Muzsikálás mestereinkkel Zengő színpad
18:00 - 18:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
19:00 - 21:00 kiutak.hu filmklub - Tauber Tamás vezetésével Kisközösségi Program jurta
19:30 - 21:30 All easy - Lélekcaraván Zengő színpad
20:00 - 21:00 Embryo (DE) Zengő színpad
20:00 - 21:15 Morvai Ferenc - Török Berta: Az égigérő fa. Árnyszinház kicsiknek és nagyoknak Gazdálkodók tere – előadó
22:00 - 23:59 Gyüttment Táncház Zengő színpad
08:00 - 08:30 Tóth Dalma: 30perc Zen csendesülés Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
09:00 - 10:30 A Halasági-Csibi gyógynövényes kert – gyógynövények mindennapjainkban Gyógyító rét – Gyógyító fa
09:00 - 10:30 Ambrózy Noémi: Közösség szerepe a gyermeknevelésben Nyílt tér
09:00 - 11:00 Babusa Anett (Vértesi Kamra), Pál Zsuzsa és Herczig Szabolcs (Forrás), Bálint Zoltán és Zalatnay László (Kosár): Bevásárló közösségek bemutatkozása Helyi gazdaság tere
09:00 - 10:30 Bócsó Renáta: 4 kéz, 12 év, 24 óra története Gazdálkodók tere – előadó
09:00 - 10:00 Brávácz Alexandra: Gyerekjóga Árnyas liget – gyerektér
09:00 - 11:00 Gergely Mária: Gyógynövényes smoothie és fűszernövény kvíz Élő ételek tere
09:00 - 10:30 Herczeg Lajos: Mezőgazdasági építőanyag Élettér – előadó
09:00 - 10:00 komakereső - Pestovics Ági vezetésével Kisközösségi Program jurta
09:00 - 10:30 Lada Zsolt: Család és gyereknevelés a 21. században/kamaszok egy szelidebb jővőért - kerekasztal beszélgetés Árnyas liget – előadó
09:00 - 12:30 Lázár Péter: Gyümölcsész kiállítás és társasjáték Gazdálkodók tere – műhely
09:00 - 11:00 Németh Péter, Pőcze Vilmos, Farkas Judit: Amikor a vezetőből, vezetés lesz Közösségi udvar – előadó tér
09:00 - 18:00 Vesszőfonás, agyagozás, rongyszövés, bábkészítés Árnyas liget – műhely
10:00 - 10:30 Helyi ökoközösségek bemutatkozása 7.: Zsibrik Kisközösségi Program jurta
10:00 - 11:00 Király Ági: Fermentált cukkini és fermentált ital kóstoló Élő ételek tere
10:00 - 11:00 Szántó Dóra Viola: Ringató Árnyas liget – gyerektér
10:00 - 13:00 Wöller-Szávai Zsófi: Szülésfelkészítés Árnyas liget – előadó
10:30 - 11:00 Helyi ökoközösségek bemutatkozása 8.: Zuniverzum - Zugló Kisközösségi Program jurta
10:30 - 12:00 Nő és férfi szövetsége, kapcsolódása - kerekasztal beszélgetés együtt, egymásről Gyógyító rét – Nap-Hold közös tér
11:00 - 13:00 Adorján Éva: Nyers desszert készítő műhely Élő ételek tere
11:00 - 12:30 Antal Balázs (Bálamodaka dász): Zöldségtermesztés egész évben. Krisna-völgyi tapasztalatok Gazdálkodók tere – előadó
11:00 - 12:00 Helyi ökoközösségek bemutatkozása 9.: Civil Verőce Kisközösségi Program jurta
11:00 - 12:00 Keszey Tivadar, Molnar Zsuzsanna: Iskola másképp Árnyas liget – előadó
11:00 - 12:30 Németh Péter: A fenntarthatóság 10 alapköve Nyílt tér
11:00 - 13:00 Szép Éva és Vágvölgyi Gusztáv - Pabló: Tau-Ceti és a pódium beszélgetések tapasztalatai és tanulságai - a Közösségi udvar összefoglaló előadása Közösségi udvar – előadó tér
11:00 - 12:30 Szijjártó Csilla: Vízönellátó rendszer Élettér – előadó
11:00 - 12:00 Waldorf Ovi: Bábjáték - A Nap, a Hold és a Csillag Árnyas liget – gyerektér
12:00 - 12:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
12:00 - 13:00 Helyi ökoközösségek bemutatkozása 10.: Nagyszékely Kisközösségi Program jurta
13:00 - 14:30 Leiszen Dániel - Szúfi páros egységmeditáció Gyógyító rét – Nap-Hold közös tér
13:00 - 14:00 Nezvál Eszter: MesÉlek - Előadás a meseterápia lehetőségeiről Árnyas liget – előadó
14:00 - 15:30 Bocsó Imre, Ádám Éva: Barátkozz meg a napelemmel Élettér – műhely
14:00 - 15:30 Dibáczi Enikő és Szabó László: A „Jó szomszédság törvénye” Nyílt tér
14:00 - 16:00 Egres Katinka: Mese és gyógynövény olaj terápiás festés Piactér – műhely
14:00 - 14:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
14:00 - 18:00 Közös komposztkas-fonás a Kóspallagi Ökotájház számára - Gáspár János és Heincz Betti vezetésével Kisközösségi Program jurta
14:00 - 16:00 Udvarnoki Tünde: ZéróLebomló? Lehetséges! - Giliszta komposztálás a lakásban - beszélgetés és alternatívák bemutatója Piactér – műhely
14:00 - 15:30 Varga Rita: Városi gyüttmentek, záró Élettér – előadó
14:00 - 15:00 Záró beszélgetés és PDC-t végzettek találkozója Gazdálkodók tere – előadó
16:00 - 16:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
16:00 - 17:30 Mátkafogó: ismerkedés játékosan 3. nap Nyílt tér
18:00 - 19:00 Gemenc Clearwater Revival Zengő színpad
18:00 - 18:15 Gyöngyösi Kincső: 15 perces Meditációs friss-ülések Gyógyító rét – Elcsendesülés tere
19:00 - 21:00 kiutak.hu filmklub - Tauber Tamás vezetésével Kisközösségi Program jurta

Műsorváltozás előfordulhat, mert ember tervez…


Udvarok bemutatása