Programok napi bontásban*

Augusztus 25., csütörtök

07:00 - 08:00 Dankó Zsuzsanna: Meridiántorna Népi gyógyászat tere – szabadtér

08:00 - 12:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

09:30 - 10:00 Vígvári Bea: Közös reggeli hangolódással Népi gyógyászat tere – szabadtér

10:00 - 11:30 Programindító: bemutatkozik a Mindenegyüttmegy Egyesület és az udvargazdák Megyszínpad

10:00 - 12:00 Vígvári János: A közösségek fejlődési folyamatai Népi gyógyászat tere – színpad

11:00 - 12:30 Meet with ecocommunities - we can be seeen SEEEN-pad

11:00 - 12:30 Takács Martin: Nagyapám Háza, mester-inas képzés Építő tér

11:30 - 12:30 Bemutatkozik a MAPER Gazdálkodók tere

14:00 - 16:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

15:00 - 16:30 Baji Béla: Ökológiai kapcsolódások Gazdálkodók tere

15:00 - 16:30 Edit Jagodits: Butterfly Village Game / Pillangófalva játék SEEEN-pad

15:00 - 16:30 Építők udvar nyitás: Szalmabála fal építése - Révész Gabriella Építő tér

15:00 - 19:00 Vörös Réka studio: Szitaworkshop Piactér

15:30 - 17:00 Permakultúra Gyerekeknek Zengő Pagony

16:00 - 17:30 Közösségi udvar nyitó előadás - a MI-ben RENDBEN lenni Megyszínpad

16:00 - 17:30 Stumpf-Bíró Balázs: Minden fontosabb annál, ami mindennél fontosabb - élet egy átalakuló világban Nyílt tér

16:00 - 17:30 Vígvári Bea: Zene a közösségben, közösség a zenében Népi gyógyászat tere – színpad

17:00 - 19:00 Csengey András - Őszinte személyes kapcsolódás - műhely Közösségi udvar

17:00 - 18:30 Józsa Fruzsina: Teremtsünk otthont állatainknak a környezetből! Építő tér

17:00 - 18:30 Matthew Haynes: Az úttörő biogazdálkodás Gazdálkodók tere

17:00 - 18:30 Nyeboszlin Paulina: Női beavatási rítusok ma Zengő Pagony

17:00 - 19:00 Szép Éva - Utazás a TAU CETI III-ra – önismeret és közösség ismeret 3 felvonásban Közösségi udvar

17:00 - 18:30 Zsuzsa Mester and Attila Mester: Introduction of the Community Catalyst project / A közösségi katalizátor program bemutatása SEEEN-pad

18:00 - 19:30 Géczy Margit: Magfalva bemutatása Népi gyógyászat tere – színpad

18:00 - 19:30 Mesemondás Nagy Magdolnával Nyílt tér

18:30 - 19:00 MESE A NYÍLT TÉRBEN!! Nyílt tér

20:00 - 21:00 Heinczinger Mika (a Misztrál zenekar alapítója) Megyszínpad

21:00 - 22:30 Gáska zenekar - Táncház Megyszínpad

21:00 - 22:30 Törzsek Tüze Megyszínpad

Augusztus 26., péntek

07:00 - 08:00 Dankó Zsuzsanna: Meridiántorna Népi gyógyászat tere – szabadtér

08:00 - 12:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

08:30 - 09:00 Kléh-Reinle István: Bodywork bemelegítés - műhely Közösségi udvar

09:00 - 10:30 Arina Matejeva(LT) Get to know the Community Building method by Scott Peck SEEEN-pad

09:00 - 16:00 Filkor Anett és Dévai Kartal keramikusok Piactér

09:00 - 10:30 Józsa Fruzsina: Méhkas-készítés helyben fellelt anyagból Építő tér

09:00 - 11:00 Kléh-Reinle István: "Rapid randi" kifejezetten idézőjelben - műhely Közösségi udvar

09:00 - 10:30 Lőrinczi István: Permakultúra balkonon, közösségépítés városban Gazdálkodók tere

09:00 - 11:00 Vágvölgyi Gusztáv - Pabló és Tóth Miklós: Reggeli KV különkiadás - pódiumbeszélgetés a hálózatosodásról Közösségi udvar

09:30 - 10:00 Vígvári Bea: Közös reggeli hangolódással Népi gyógyászat tere – szabadtér

10:00 - 14:00 Fürst Irisz Zsófia - nemezelés Zengő Pagony

10:00 - 11:30 Vad-Horváth Kati: Diverzitás és adaptivitás- a természetben és a tányéron Nyílt tér

10:00 - 12:00 Vígvári János: A probléma mint irányjelző fény az egyén és a közösség szintjén Népi gyógyászat tere – színpad

10:00 - 11:30 Zalatnay László: A bevásárló közösségek hálózatosodása - egy mozgalom születése Megyszínpad

10:30 - 12:00 MeseErdő Zengő Pagony

11:00 - 12:30 Arina Matejeva(LT) Community Building -exercise SEEEN-pad

11:00 - 12:30 Kilián Imre, Labanc Györgyi, Nagy Tamás, Zaja Péter: Az élőfalvak közösség indítási tapasztalatai - öko-közösségek hőskora - pódiumbeszélgetés Közösségi udvar

11:00 - 13:00 Lénárt István: Hordozható kemence-, és tyúkól-építés Építő tér

11:00 - 12:30 Meet with ecocommunities - we can be seeen SEEEN-pad

11:00 - 13:00 Szép Éva: Értő figyelemmel - Diád gyakorlat - műhely Közösségi udvar

11:00 - 12:30 Tőgyi Balázs: Egy jurtaépítés tapasztalatai Építő tér

11:00 - 12:30 Tracey Wheatney: A KÖZÖS Wekerle - kertvárosi közösségalkotás Gazdálkodók tere

12:00 - 13:30 Balogh Péter: A víz, mint hálózat Megyszínpad

12:00 - 13:30 Nagy-Mélykúti Gergő: 7 év helykeresési tapasztalatai Nyílt tér

14:00 - 16:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

15:00 - 16:30 Community Incubator program by ecovillages CLIPS - SEEEN-pad

15:00 - 16:30 Gyulai Iván: Mélymulcs - Kertészkedés a természettel Gazdálkodók tere

15:00 - 17:00 Lénárt István: Hordozható kemence-, és tyúkól-építés Építő tér

15:00 - 19:00 Murányi Péter: Szivárvány programok - előadás, műhely, beszélgető kör Közösségi udvar

15:00 - 16:30 Révész Gabriella: Szalmabála fal építése Építő tér

15:00 - 17:00 Rónaháty Zsófi - Kapcsolatom a természetemmel - műhely Közösségi udvar

15:00 - 16:30 Schmidt István: Megújuló közösségek (Toby Hemenway: Városi permakultúra című könyve bemutatója) Építő tér

15:00 - 17:00 Természetes vezetés - a szivárványos fesztiválok tapasztalata alapján - Murányi Péter Közösségi udvar

15:00 - 19:00 Vörös Réka studio: Szitaworkshop Piactér

15:00 - 17:00 Zalatnay László: Mit kezdjünk a láthatatlan akadályokkal - A bevásárló közösségek alakulásának és működésének tapasztalatai - Előadás Közösségi udvar

16:00 - 17:30 Kapcsolódj a Városban! Tapasztalatok és Lehetőségek!- Kerekasztal beszélgetés Megyszínpad

16:00 - 17:30 Vígvári Bea: Hangtól az összhangig Népi gyógyászat tere – színpad

17:00 - 18:30 A mese szerepe gyermekeink életében Zengő Pagony

17:00 - 19:00 Belépés a másik ember bőrébe - műhely - Murányi Péter Szivárványos beszélőkör (estébe nyúlóan) Közösségi udvar

17:00 - 18:30 Human library with volunteers SEEEN-pad

17:00 - 18:30 Közös játék a Magyar Zsonglőr Egyesülettel Zengő Pagony

17:00 - 19:00 Szép Éva – Utazás a TAU CETI III-ra – önismeret és közösség ismeret 3 felvonásban Közösségi udvar

17:00 - 18:30 Szijártó Csilla: Kert Kapcsolat II Építő tér

17:00 - 19:00 Szőke Karola - Mi folyik itt? - műhely Közösségi udvar

18:00 - 19:30 Mizda Mária: Gyógynövénytúra Népi gyógyászat tere – színpad

18:00 - 19:30 Pásztor Zsófi: énekbátorító Nyílt tér

18:30 - 19:00 Esti mese Nagy Magdolnával Zengő Pagony

19:00 - 20:00 Human library with volunteers SEEEN-pad

20:00 - 21:00 Helka Megyszínpad

21:00 - 22:00 Gáska zenekar - Táncház Megyszínpad

21:00 - 22:30 Törzsek Tüze Megyszínpad

Augusztus 27., szombat

07:00 - 08:00 Dankó Zsuzsanna: Meridiántorna Népi gyógyászat tere – szabadtér

08:00 - 12:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

08:30 - 09:00 Kléh-Reinle István: Bodywork bemelegítés Közösségi udvar

09:00 - 10:30 Community Incubator program by ecovillages CLIPS - SEEEN-pad

09:00 - 16:00 Filkor Anett és Dévai Kartal keramikusok Piactér

09:00 - 11:00 Kecskeméti János: Empátia séta Közösségi udvar

09:00 - 10:30 Sipos Mihály: Önellátó közösség - emberhez méltó élet az igények válságának idején Gazdálkodók tere

09:00 - 10:30 Szijjártó Csilla: Komposzt toalett építése Építő tér

09:00 - 11:00 Tuba Máté - Egy értékorientált közösségi vállalkozás születése Közösségi udvar

09:30 - 11:00 Bálint Boglárka: "Új, hóbortos"anyaság Zengő Pagony

09:30 - 10:00 Vígvári Bea: Közös reggeli hangolódással Népi gyógyászat tere – szabadtér

10:00 - 12:00 A bennünk élő 12 sárkány szerepe a közösségek fejlődésében - Vígvári János Népi gyógyászat tere – színpad

10:00 - 14:00 Fürst Irisz Zsófia - nemezelés Zengő Pagony

10:00 - 11:30 Pócz Szilvia: Thai csikung Nyílt tér

10:00 - 11:30 Vágvölgyi Gusztáv - Pabló: Közösségindítás tudatosan - előadás Megyszínpad

10:30 - 11:30 Mesefoglalkozás Zengő Pagony

11:00 - 12:30 Lantos Tamás: Alkalmazkodó gyümölcsészet, gyümölcsös erdőkert Gazdálkodók tere

11:00 - 12:30 Rácz Tamás: Földfal, avagy józan paraszti ész az építészetben Építő tér

11:00 - 13:00 Szép Éva: Légy egy tapasztalattal és esetleg egy baráttal gazdagabb! - Műhely Közösségi udvar

11:00 - 13:00 Takács-Sánta András: Csíráztató - Mi segít az induló ökoközösségeknek? - Előadás Közösségi udvar

12:00 - 13:30 Józsa Fruzsina: Fecskefészek otthonom - avagy hogyan váltam az egész részévé? Megyszínpad

14:00 - 16:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

15:00 - 17:00 Kisközösségi Program - Helyi ökoközösségek: a Nagy Ökológiai Fordulat kulcsszereplői? - Pódiumbeszélgetés Közösségi udvar

15:00 - 16:30 Ruszkai Krisztina: Gazdasszony, feleség, édesanya - nők szerepe a tanyán és az önellátó közösségekben Gazdálkodók tere

15:00 - 17:00 Sándor Dóri - Személyes problémák megoldásának támogatása Trojka (Bálint) módszerrel Közösségi udvar

15:00 - 16:30 Szijjártó Csilla: Ökorózsaszín natúrban - avagy milyen a jó vízönellátó rendszer? Építő tér

15:00 - 19:00 Vörös Réka studio: Szitaworkshop Piactér

15:30 - 17:00 Kapcsolódás hangunkon - zenei foglalkozás Zengő Pagony

16:00 - 17:30 Heim-Tóth Kitty: Kapcsolódás a természetes babagondozás lélektanához- avagy az elveszett boldogság nyomában Zengő Pagony

16:00 - 17:30 Kapcsolódj Vidéken! Tapasztalatok és Lehetőségek - Kerekasztal beszélgetés Megyszínpad

16:00 - 17:30 Kiss Angéla, Vágvölgyi Attila: Kiköltözés nagycsaláddal - Hogyan lehet megerősödni családként egy széthulló világban? Nyílt tér

16:00 - 17:30 Zenei játékok mint az egyéni fejlődés lehetősége - Vígvári Bea Népi gyógyászat tere – színpad

17:00 - 18:30 KOMA - Small Community's Network - Mi fán terem az Új Koma Háló? SEEEN-pad

17:00 - 18:30 Kovács Bence, Tőgyi Balázs: Mindent a napelemről - szigetüzem és energiaközösség Építő tér

17:00 - 19:00 Szép Éva – Utazás a TAU CETI III-ra – önismeret és közösség ismeret 3 felvonásban Közösségi udvar

17:00 - 19:00 Szőke Karola - Az adás és a kapás művészete - műhely Közösségi udvar

17:30 - 19:00 Lantos Tamás és Zaja Péter: Gyümölcsfa metszés a gyakorlatban Gazdálkodók tere

18:00 - 19:30 Hideghegyi Menedék - a Gyüttment fesztivált megálmodók - közösségének születése Megyszínpad

18:00 - 19:30 WWOOF - önkénteskedés és önkéntesek fogadása itthon és külföldön Nyílt tér

18:30 - 19:00 Esti mese Nagy Magdolnával Zengő Pagony

19:00 - 20:00 KOMA - Small Community's Network SEEEN-pad

21:00 - 23:00 Önismereti diszkó Megyszínpad

21:00 - 22:30 Törzsek Tüze Megyszínpad

Augusztus 28., vasárnap

07:00 - 08:00 Dankó Zsuzsanna: Meridiántorna Népi gyógyászat tere – szabadtér

08:00 - 12:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

08:30 - 09:00 Kléh-Reinle István: Bodywork bemelegítés Közösségi udvar

09:00 - 10:30 Berecz Ági: MotherNature / AnyaTermészet gyakorlat SEEEN-pad

09:00 - 16:00 Filkor Anett és Dévai Kartal keramikusok Piactér

09:00 - 10:30 Révész Gabriella: Vályogdekor - műhelymunka Építő tér

09:00 - 11:30 Vágvölgyi Gusztáv-Pabló: Háromféleképp meghallgatni – műhely Közösségi udvar

09:30 - 10:30 Kapcsolódás hangunkon - zenei foglalkozás Zengő Pagony

09:30 - 10:00 Vígvári Bea: Közös reggeli hangolódással Népi gyógyászat tere – szabadtér

10:00 - 14:00 Fürst Irisz Zsófia - nemezelés Zengő Pagony

10:00 - 11:30 Grünczeisz Berta: Mozgás- és táncmeditáció Nyílt tér

10:00 - 12:00 Szántó Dóra Viola: Az árral szemben: Képernyőmentes gyermekkor Zengő Pagony

10:00 - 11:30 Tóth Miklós: Szelíd marketing egy bizonytalan világban Megyszínpad

10:00 - 12:00 Vígvári János: Az egyén gyógyulása a közösség gyógyulása Népi gyógyászat tere – színpad

11:00 - 12:30 Berecz Ági: MotherNature / AnyaTermészet gyakorlat SEEEN-pad

11:00 - 12:30 Józsa Fruzsina: Méhkas-készítés helyben fellelt anyagból Építő tér

11:00 - 12:30 Szép Éva és Vágvölgyi Gusztáv – Pabló és a közösségi facilitátorok: Közösségi udvar záró előadása Közösségi udvar

12:00 - 13:30 PDC képzések tapasztalatai Megyszínpad

14:00 - 16:00 Kovács Péter kovács: késélezés, kaszakalapálás Piactér

14:00 - 15:00 Mesefoglalkozás Zengő Pagony

15:00 - 16:30 Élőfalu találkozó - Jurta Egyetem Gazdálkodók tere

15:00 - 16:30 Meet with ecocommunities - we can be seeen SEEEN-pad

16:00 - 17:30 Vígvári Bea: Népdalaink újratöltve Népi gyógyászat tere – színpad

17:00 - 18:30 Mese Nagy Magdolna meseterapeutával Zengő Pagony

21:00 - 22:30 Törzsek Tüze Megyszínpad

* kattints a megfelelő napra. A programok folyamatosan kerülnek fel az oldalra, várhatóan augusztus 1-ig a legtöbb program felkerül.

Tanyatalálkozó Sipos Mihállyal

Szombaton egész napos tanyatalálkozó keretében a cegléd környéki tanyagazdaságok mutatkoznak be Sipos Mihály a Tulipános Tanya gazdájának szervezésében. Mihály ebben a videóban mesél a programról: …
Tovább olvasom >>
Regi mesél arról, hogy miért lett fesztivál helyett Találkozó, Bali pedig arról, hogy miért esett a választásunk Magfalvára.

Udvarok bemutatása

Elkészült letölthető programfüzetünk (pdf) és frissíthető a programokat tartalmazó mobil applikáció is (android)

Jelentkezz Pártolói Tagnak és vegyél részt éves találkozónkon!

A 2021-es Gyüttment Találkozót a Nemzeti Együttműködési Alap 1.333.333 forinttal támogatta. A támogatás nyilvántartási száma: NEA-TF-20-O-V-0874.

Scroll to Top